HAKKIMIZDA

Kuruçayırlı Grubu, 1925 yılında Ankara’da temelleri atıldığından beri perakende birçok farklı önemli sektörde faaliyet gösteren, istikrarlı yapısı, ihtiyatlı yönetim anlayışı ve finansal gücü ile kendisini kanıtlamış Türkiye’nin en eski ve saygın aile şirketlerindendir.

1925’den bugüne inşaat , perakende , sigorta , eğitim , marina ve yatçılık , medya , sanayi kuruluşu , ithalat-ihracat, gayrimenkul ve enerji olmak üzere 10 farklı sektörde faaliyet göstermektedir.

İçinde bulunduğu sektörlerde söz sahibi olan Kuruçayırlı Grubu , müşterilerine olan sadakati ve memnuniyet ilkesi ile de Türkiye’nin öncü kuruluşları arasında yer almaktadır. Topluma kazandırdığı sosyal sorumluluklar ile Türk topraklarında kazandığı gücünü yine Türk topraklarına yatırım sağlayarak yükseltmeyi amaçlayan Kuruçayırlı Grubu , bugün spor , eğitim , kültür sanat ve doğa adına bir çok güçlü projeleri Türk halkına kazandırmıştır. Kuruçayırlı Grubu bugün 10 farklı sektörde 28 şirket ve markası ile Türkiye’nin gelişen ekonomisine önemli katkı sağlayan bir kuruluş pozisyonundadır. Kuruçayırlı Grubu , 2010 yılı itibariyle sadece yurt içi değil yurtdışı ortaklarıyla da Ortadoğu ve Avrupa ülkelerinde faaliyet gösteren bir şirket konumundadır.